Aktuality

Říjen 2023

Medailonek Markéty Rezkové. ředitelky hotelu

V oboru hotelnictví a managementu se pohybuji, již mnoho let. Zkušenosti čerpám i z cestování po hotelích, kde se vždy snažím inspirovat i pro svoji práci. Mám velkou rodinu, kterou občas řídím jako menší firmu. Proto chci i u nás na hotelu vytvořit pro hosty příjemné rodinné prostředí, aby jste se k nám rádi vraceli. Mám ráda cestování, plavání, ráda navštěvuji s manželem kvalitní restaurace.Jsem znalcem dobrého vína, prosecca i champagne, takže pokud jste třeba korporátní klient a naštval Vás šéf, poradím se správným vínem nebo drinkem na relaxaci od stresu. Pokud chcete vzít partnera, partnerku na romantický víkend, pomohu s výběrem květin, vína, výzdobou přímo dle Vašich přání. Nebo pokud žehlíte u partnerky nějaký průšvih ,třeba to spraví víkend u nás v hotelu s perfektním servisem.

Lukáš Pytloun pro kterého pracuji je vizionář. Je milovníkem života a myslím, že ho vystihuje i mě blízké heslo NO RISK NO STORIES . Líbí se mi, že svou práci dělá nejen hlavou, ale i srdcem a je v oboru hotelového businessu velmi úspěšný. 
 

 


Červen - Srpen 2023

1 + 1 JÍZDENKA NA LANOVKU SKALKA ZDARMA

Objevte krásy okolí Liberce a využijte zvýhodněnou jízdenku na lanovku Skalka. Ve spolupráci se Ski Ještěd jsme připravili tuto exkluzivní nabídku pouze pro naše hotelové hosty. Jízdenky zakoupíte na recepci hotelu. 


 

Květen 2023

HAPPY HOUR V PYTLOUN CITY BOUTIQUE HOTELU 

Udělejte si příjemnější dovolenou a využijte "šťastnou hodinku" na našem baru!

Každý den od 16:00 do 17:00 přijďte na 1 + 1 drink zdarma. 

Těšíme se na Vás! 


Listopad 2022

Salomon WINTER SKYRACE 2022 startuje již 3. prosince! 

Jako oficiální partner vás zveme na další ročník Salomon WINTER SKYRACE. Přijďte si ku příležitosti zakončení běžecké sezóny pod Ještědem zazávodit na trasách 6km, 13km, nebo 21 km a poznejte pravou zimní ještědskou atmosféru. Součástí závodů je i Canicross, vezměte tedy s sebou i svého pejska. Samozřejmostí je i originální finisherská medaile, čelenka a bohatý startovní balíček. JESTEDSKYRACE si pro vás k tomu připravili kvalitní zázemí, super jídlo a i nějaký ten svařáček.

Detaily akce a registraci naleznete ZDE

#DYCKYJESTED

 


Červenec 2022

Nový věrnostní program "PYTLOUN FAMILY"

Připravili jsme a spustili jsme pro vás nový věrnostní program "PYTLOUN FAMILY".

Náš věrnostní program nabízí a odměňuje Vaši věrnost slevami a dalšími výhodami. Čím více pobytů u nás zrealizujete, tím vyšší slevu od nás obdržíte.

Věrnostní program "PYTLOUN FAMILY" platí pro všechny hotely a restaurace PYTLOUN HOTELS.

Popis všech výhod včetně online registrace naleznete ZDE.

 


Květen 2022

Méďa Pytlounek - maskot PYTLOUN HOTELS pro malé i velké

Náš Méďa Pytlounek se už těší na Vaší návštěvu. Můžete si ho případně zakoupit na naší recepci a odvézt si ho s sebou domů.

 


Duben 2022

Thajské masáže

Naše centrum thajských masáží je pro Vás opět k dispozici.
Určitě si vyberete z nabídky individuálních masáží. Navíc pro Vás máme speciální akci - 20% slevu z ceníkových cen masáží.
Neváhejte s  rezervací:  Tel.: 608 000 351 nebo email: city.boutique@pytloun-hotels.cz. 


Únor 2022

Tématické pobytové programy

I pro tento rok jsme pro Vás připravili speciální tématické pobyty. Věříme, že si vyberete. Nabídky naleznete ZDE.

 


Prosinec 2021

 

 


Červenec 2021

2.7.2021 Hudební párty s výhledem na Liberec

Připravili jsme hudební večer na terase Sky Baru v Pytloun City Boutique Hotelu. Hrát pro Vás bude DJ Hruška. Čeká na vás bohatá nabídka nejen míchaných nápojů. Všichni jste srdečně zváni!

 

 


Duben 2021

LANOVKA NA JEŠTĚD ZDARMA

Pro naše hosty máme připravnou zpáteční jízdenku lanovkou na Ještěd zdarma. Nabídka je platná na období od 1.5.2021 - 31.10.2021, při minální délce pobytu 2 noci.
Pozn.: Lanovka jezdí v měsících květen, červen, září, říjen o víkendech a státních svátcích; v měsících červenec a srpen jezdí denně.


Březen 2021

PODPORUJEME ZDRAVOTNÍKY

Akce na podporu zdravotníků, kterou založil a zaštiťuje Lukáš Pytloun, stále běží - www.dekujemeallinclusive.cz . Je to poděkování naše, našich hotelových partnerů a všech, kteří přispěli, za péči o nemocné nejen na COVID-19. Všem děkujeme.

 


Prosinec 2020

PODPORUJEME KULTURU

Jsme hrdým partnerem hudebního projektu #kulturaprezije


Otevření baru

Naše recepce včetně baru je Vám k dispozici v 5. patře.
Nabízíme Vám bohatou nabídku nealkoholických i alkoholických nápojů - výbornou kávu, pivo nebo koktejl.
K dispozici je Vám také terasa s výhledem na Liberec.

Made with by Bookassist

Online rezervace