Aktuality

Červenec 2021

2.7.2021 Hudební párty s výhledem na Liberec

Připravili jsme hudební večer na terase Sky Baru v Pytloun City Boutique Hotelu. Hrát pro Vás bude DJ Hruška. Čeká na vás bohatá nabídka nejen míchaných nápojů. Všichni jste srdečně zváni!

 

 


Duben 2021

LANOVKA NA JEŠTĚD ZDARMA

Pro naše hosty máme připravnou zpáteční jízdenku lanovkou na Ještěd zdarma. Nabídka je platná na období od 1.5.2021 - 31.10.2021, při minální délce pobytu 2 noci.
Pozn.: Lanovka jezdí v měsících květen, červen, září, říjen o víkendech a státních svátcích; v měsících červenec a srpen jezdí denně.


Medailonek Jakuba Moravce, ředitele hotelu

Skoro již 10 let je ve službách, kdy část jeho zkušeností pochází z etapy života v anglickém Liverpoolu, kde přišel na chuť bojovým sportům, a to konkrétně jiu-jitsu a K1. Ve volných chvílích se věnuje čtení knih, kdy jeho nejoblíbenějším žánrem je sci-fi a zároveň si užívá cestování po těcméně známých koutech naší republiky. Spojení s přírodou je pro něj největší relaxací.


Březen 2021

PODPORUJEME ZDRAVOTNÍKY

Akce na podporu zdravotníků, kterou založil a zaštiťuje Lukáš Pytloun, stále běží - www.dekujemeallinclusive.cz . Je to poděkování naše, našich hotelových partnerů a všech, kteří přispěli, za péči o nemocné nejen na COVID-19. Všem děkujeme.

 


Prosinec 2020

PODPORUJEME KULTURU

Jsme hrdým partnerem hudebního projektu #kulturaprezije


Červenec 2020

Thajské masáže

Naše centrum thajských masáží je pro hosty opět k dispozici.
Určitě si vyberete z nabídky individuálních masáží tak i párových. Navíc do konce léta můžete využít naší akce a to 20% slevu z ceníkových cen.
Abychom Vám mohli vyjít vstříc s časem dle Vašeho přání, prosíme o rezervaci ještě před Vaším příjezdem. Tel.: 608 000 351 nebo email: city.boutique@pytloun-hotels.cz. Děkujeme.


Otevření baru

Naše recepce včetně baru je Vám k dispozici v 5. patře.
Nabízíme Vám bohatou nabídku nealkoholických i alkoholických nápojů - výbornou kávu, pivo nebo koktejl.
K dispozici je Vám také terasa s výhledem na Liberec.

Made with by Bookassist

Online rezervace