Ubytování

Featured - slides

Ubytování

Pytloun City Boutique Hotel **** nabízí luxusní a kvalitní ubytování v pokojích kategorie Superior a Deluxe. Z pokojů je krásný výhled na město Liberec. Některé pokoje nabízí rozlehlou venkovní terasu s výhledem na Ještěd. Jeden z pokojů s terasou je vybaven luxusní venkovní vířivou vanou.  

Pokoje

Superior Dvoulůžkový pokoj

velikost pokoje 23m2

Pokoj je vybaven oddělenou koupelnou se sprchovým koutem a WC, ručníky, vysoušečem vlasů, kvalitní kosmetikou, klimatizací, TV, trezorem, manželskou postelí, antialergickými přikrývkami a výběrem polštářů, pracovním stolem a židlí. K dispozici je čajový a kávový set s rychlovarnou konvicí na pokoji zdarma, minibar (zpoplatněné) a internetové Wi-Fi připojení zdarma.

od €57
za noc

Deluxe Dvoulůžkový pokoj

velikost pokoje 25m2

Pokoj je vybaven oddělenou koupelnou se vířivou vanou a WC, ručníky, vysoušečem vlasů, kvalitní kosmetikou, klimatizací, TV, trezorem, manželskou postelí, antialergickými přikrývkami a výběrem polštářů, pracovním stolem a židlí. K dispozici je čajový a kávový set s rychlovarnou konvicí na pokoji zdarma, minibar (zpoplatněné) a internetové Wi-Fi připojení zdarma. Možnost přistýlky (za příplatek).

od €73
za noc

Deluxe Dvoulůžkový pokoj s terasou

velikost pokoje 25m2

Pokoj je vybaven velkou terasou s venkovním posezením, oddělenou koupelnou se vířivou vanou a WC, ručníky, vysoušečem vlasů, kvalitní kosmetikou, klimatizací, TV, trezorem, manželskou postelí, antialergickými přikrývkami a výběrem polštářů, pracovním stolem a židlí. K dispozici je čajový a kávový set s rychlovarnou konvicí na pokoji zdarma, minibar (zpoplatněné) a internetové Wi-Fi připojení zdarma. Možnost přistýlky (za příplatek).

od €80
za noc

Royal Club Dvoulůžkový Deluxe pokoj s terasou

velikost pokoje 32m2

Pokoj je vybaven velkou terasou s venkovním posezením a krásným výhledem na Ještěd, koupelnou se solitérní vířivou vanou, sprchou a odděleným WC, ručníky, vysoušečem vlasů, kvalitní kosmetikou, klimatizací, TV, trezorem, manželskou postelí, antialergickými přikrývkami a výběrem polštářů, pracovním stolem a židlí. K dispozici je čajový a kávový set s rychlovarnou konvicí a espresso kávovar na pokoji zdarma, minibar (zpoplatněné) a internetové Wi-Fi připojení zdarma. Možnost přistýlky (za příplatek).

od €107
za noc

Royal Club Dvoulůžkový Deluxe pokoj

velikost pokoje 32m2

Pokoj je vybaven solitérní vířivou vanou v prostoru pokoje a oddělenou koupelnu se sprchou a WC, ručníky, vysoušečem vlasů, kvalitní kosmetikou, klimatizací, TV, trezorem, manželskou postelí, antialergickými přikrývkami a výběrem polštářů, pracovním stolem a židlí. K dispozici je čajový a kávový set s rychlovarnou konvicí a espresso kávovar na pokoji zdarma, minibar (zpoplatněné) a internetové Wi-Fi připojení zdarma. Možnost přistýlky (za příplatek).

od €88
za noc

Deluxe Triple pokoj

velikost pokoje 28m2

Pokoj je vybaven oddělenou koupelnu s vanou, sprchou a WC, ručníky, vysoušečem vlasů, kvalitní kosmetikou, klimatizací, TV, trezorem, manželskou a single postelí, antialergickými přikrývkami a výběrem polštářů, pracovním stolem a židlí. K dispozici je čajový a kávový set s rychlovarnou konvicí a espresso kávovar na pokoji zdarma, minibar (zpoplatněné) a internetové Wi-Fi připojení zdarma. Možnost přistýlky (za příplatek).

od €1000
za noc

Deluxe Rodinný pokoj

velikost pokoje 37m2

Pokoj je vybaven oddělenou koupelnu s vanou, sprchou a WC, ručníky, vysoušečem vlasů, kvalitní kosmetikou, klimatizací, TV, trezorem, 2x manželskou postelí, antialergickými přikrývkami a výběrem polštářů, pracovním stolem a židlí. K dispozici je čajový a kávový set s rychlovarnou konvicí a espresso kávovar na pokoji zdarma, minibar (zpoplatněné) a internetové Wi-Fi připojení zdarma. Možnost přistýlky (za příplatek).

od €1000
za noc

Banners

Speciální nabídky