Bewertungen

Sehr gut

Das Hotel ist sehr Zentral. Es gibt gute Möglichkeiten für Einkaufen und Essen. Busbahnhof ist 2 min vom Hotel entfernt. Frühstück ist auch gute.
Hotelgast
18-Nov-2022

Ausgezeichnet

Super Zimmer, Super Lage, Super Frühstück, wir waren rundum zufrieden.
Mike Wagner
22-Dez-2019

Antwort des Hotels

Dear Mike, thank you for your review! We are looking forward to having you soon again! Aneta Korinkova, hotel manager

Sehr gut

Jako vždy velmi příjemný pobyt v našem oblíbeném hotelu. Jediné, co bych vytkl, jsou večeře podávané v jiném sesterském hotelu IMPERIAL, ale alespoň se po večeři projdete ;) a zrovna probíhající rekonstrukce přímo pod okny - na obě tyto skutečnosti jsme nebyli upozorněni předem :( Každopádně nás to neodradí a těšíme se na další návštěvu!
Jakub Marek
3-Nov-2022

Antwort des Hotels

Vážený pane Marek, mockrát děkujeme za Vaši návštěvu! Těšíme se na Vás příště! S pozdravem, Pytloun City Boutique Hotel Tým.

Ausgezeichnet

Nemáme co bychom vytknuli, vše v pořádku
Hotelgast
23-Okt-2022

Sehr gut

+ Krásný hotel, na super místě. Pohodlné pokoje, pěkně vybavené. - Drahé parkování a v našem pokoji v 5. patře blízko baru a místa pro snídaně je ráno hluk z chodby.
Hotelgast
16-Okt-2022

Ausgezeichnet

**** TOP Díky!
Hotelgast
7-Okt-2022

Antwort des Hotels

Vážený pane Novák, moc děkujeme za Vaši návštěvu. Budeme se těšit na tu příští. S pozdravem, Kery Front Office manager/receptionist

Ausgezeichnet

I thought the hotel was excellent, we were a party of four motorcyclists and we were worried that there was no parking next to the hotel, in fact there is a well organised public car park with good security about 8 mins walk away which is free for motor bikes. The rooms were excellent and slightly surreal as the hotel is on the top floor of an office block ( which made it hard to spot from the road), breakfast was good. One of my party had a leaking aircon unit but they were moved the next day, the reception is unmanned after 10 pm but there is a manned reception at the sister hotel where they can sort out missing room keys etc. Good location for restaurants bars etc. and friendly helpful staff.
Patrick McVeigh
3-Okt-2022

Antwort des Hotels

Dear Mr. McVeigh, thank You for the feedback. We are looking forward for Your next visit. With regards, Kery Front Office Manager/receptionist.

Ausgezeichnet

S manželem jsme byli s hotelem velmi spokojení. Pokoj byl čistý, luxusní. Výborná snídaně a přátelský personál. Hotel je na vysoké úrovni. Vřele doporučujeme.
Magdaléna Daňková
29-Jul-2022

Antwort des Hotels

Vážená paní Daňková, velice mne těší, že jste u nás byla zcela spokojena. Obzvlášť mne potěšila pochvala našeho personálu. Doufám, že nás opět brzy navštívíte. S pozdravem, Áda, Front Office Manager.

Sehr gut

Parkování=průser.
Hotelgast
18-Jul-2022

Sehr gut

Měli jsme terasu a krásný výhled na Ještěd takže bych dal i plný počet bodů, ale za mě osobně bych preferoval spíše tekuté mýdlo v koupelně a ještě trošku stávkoval set top box.
Hotelgast
12-Jul-2022

Antwort des Hotels

Vážený pane Podoba, moc Vám tímto děkuji za krásné hodnocení. Doufám, že nás opět brzy navštívíte. S přáním krásného dne, Áda, Front Office Manager.

Ausgezeichnet

The hotel was convenient to thenold town and a large shopping centre. Breakfast was good and the welcome drink is a bonus. Staff are super lovely.
Lisa Kim
12-Jun-2022

Antwort des Hotels

Dear Mrs. Kim, thank you for a nice review. I hope to see you soon again. With regards, Áda, Front Office Manager.

Ausgezeichnet

Vše bylo v pořádku. Postel pohodlná, čisto, milý personál.
Hotelgast
17-Apr-2022

Antwort des Hotels

Vážená paní Marková, velice mě těší že jste byla s pobytem u nás spokojena. Budeme se těšit na Vaši příští návštěvu. S přáním krásného dne, Áda, Front Office Manager.

Ausgezeichnet

příjemný personál, umístění hotelu, super postel :-)
Hotelgast
23-Feb-2022

Antwort des Hotels

Dobrý den paní Šabachová, velice nás těší Vaše spokojenost. Těšíme se na Vaši další návštěvu. S přáním krásného dne, Áda, Front Office Manager.

Ausgezeichnet

Velice pěkný hotel v centru města, bohaté snídaně, čisté a prostorný pokoje a velmi příjemný a profesionální personál.
Luboš Reich
6-Okt-2020

Ausgezeichnet

Příjemný a ochotný personál, čistý a prostorný pokoj,vířivá vana, klimatizace na pokoji. Úžasná snídaně na prosluněné terase, s výhledem na město a Ještěd. Parkoviště v budově. Sleva na sedačkovou lanovku na Ještěd. Určitě se budeme vracet. Není co vytknout.
Jaroslav Havránek
27-Sep-2020

Ausgezeichnet

Personál hotelu velmi příjemný a vstřícný, pobyt byl tím pádem velmi pohodlný. Děkujeme
Vojtěch Majoroš
22-Sep-2020

Ausgezeichnet

V hotelích Pytloun jsem dlouhodobě zvyklá na velmi vysoký standard poskytovaných služeb a ani tento pobyt nebyl výjimkou. Velmi vstřícný, ochotný a milý personál, v kteroukoli denní či noční hodinu. Po dlouhém zkoumání se podařilo přece jen odhalit jediný nedostatek vašeho hotelu: pokoje nemají výhled na moře :)
Helena Slováčková
24-Aug-2020

Antwort des Hotels

Dobrý den, paní Slováčková, mockrát děkujeme za krásnou recenzi. Jsme moc rádi, že jste u nás takto spokojena s naším personálem. Na tom si zakládáme, protože to je 90% spokojenosti hosta a to je hlavní. :) Na tom výhledu tedy ještě zapracujeme ;) Jana Bejčková/ Hotel manager

Ausgezeichnet

vse OK
Hotelgast
5-Aug-2020

Antwort des Hotels

Dobrý den, paní Kušionová, moc děkujeme za kladnou a hezkou recenzi. Važíme si toho. Jana Bejčková / hotel manager

Ausgezeichnet

V hotelu jsme byli potreti a i potreti jsme byli spokojeni. Skvela snidane, prijemny personal a pokoj c. 511 byl naprosto dokonaly. My se vratime zas :-)
Hotelgast
4-Aug-2020

Antwort des Hotels

Dobrý den, pane Borovko, jsme moc rádi, že jste u nás takto spokojen a na Váš návrat se budeme těšit. Jana Bejčková / hotel manager

Ausgezeichnet

Byla jsem velice spokojena, ani nevím kde začít, celý pobyt byl prostě úžasný! Akorát sme si s přítelem objednali snídani na pokoj a chyběla sůl, vajíčka byla moc dobrá ale nebyla vůbec slaná, nevím jestli je to chyba jednoho člověka nebo hotelu. Tohle bylo asi jediné co mě trošku překvapilo. Ale jinak za mě tak tisíc hvězdiček!
Hotelgast
19-Jan-2020


Made with by Bookassist

Online-Reservierung