Hodnocení od hostů

Vynikající

S dcerou jsme si pobyt moc užili. Všechny služby byly stoprocentní. Chválíme všechny děvčata na recepci, jmenovitě Lucii, Báru, Adélu, Petru, Janu a Marii. Určitě se vrátíme. Ondra a Nelli
Anonymní host
4-Dub-2023

Odpověď hotelu

Vážený Ondřeji, Velice děkujeme za kladné hodnocení. Hotelový personál jsou lidé na svém místě, pochvalu kolegyním vyřídím. Těšíme se na Vaší příští návštěvu Lucie, Front Office Manager

Vynikající

Čisté, pěkné, skvělá snídaně a velmi příjemná a profesionální obsluha. Lokalita v centru a vše je po ruce.
Anonymní host
31-Bře-2023

Vynikající

skvělé místo, blízko centra, krásné pokoje, nádherná koupelna a snídaně z kategorie pohádka. Lucie, Áďa, Jana, Péťa a Connie se o nás skvěle starali a taky jsme v minibaru zapomněli dobrou lahev vína, kterou jsme měli s sebou, ale tak jsme si to užili, že ať personál hotelu to bere jako pozornost od nás:-)
Anonymní host
31-Bře-2023

Odpověď hotelu

Vážený pane Novosáde, Velice děkujeme za kladné hodnocení. Jsem moc ráda, že jste se u nás cítil jako doma. Budeme se těšit na Vaší příští návštěvu. S pozdravem Lucie, Front Office Manager

Vynikající

Výborný přístup skvělá snídaně
Anonymní host
19-Bře-2023

Vynikající

Vše co jsme potřebovali bylo v naprostém pořádku - výřivá vana plně funkční, matrace super, výběr polštářů kompletní, k snídani vše na co si vzpomenete - ovoce, vafle, fresh džuš, semínka apod... Oceňuji prostírání s hrami na snídani.
Anonymní host
8-Bře-2023

Odpověď hotelu

Vážená Šárko, velice děkujeme za kladné hodnocení. Jsem potěšená, že jste byla v našem hotelu maximálně spokojená. Snídaně máme opravdu velmi bohaté, tudíž si vybere každý dle své chuti. Bylo nám ctí poskytnout Vám naše služby a těšíme se na Vaší příští návštěvu. S přáním hezkého zbytku dne Lucie, Front Office Manager

Vynikající

Dobrý den, skvělé snídaně a ještě lepší místo na večeri z které byl cítit osobitý "Vibe". Dětský koutek v restauraci k nezaplacení :D Lepšíš polštáře jsem dlouho nezažil. Vypráskejte obkladače za takto příšernou práci :)
Pavel Hulaj
2-Bře-2023

Odpověď hotelu

Vážený pane Pavle, Děkujeme za kladné hodnocení. Děkujeme za chválu dětského koutku v našem sesterském Pytloun Grand Hotelu Imperial**** Liberec. Na výběru polštářů si necháváme záležet. Budeme se moc těšit na Vaší příští návštěvu. S pozdravem Lucie, Front Office Manager

Velmi dobrý

Výhodná poloha v centru, milý personál, zajímavě řešený a vybavený pokoj. Možná trochu komplikovanější parkování a selfcheck-in automat. Každopádně se budeme rádi vracet. Petr
Anonymní host
1-Bře-2023

Odpověď hotelu

Dobrý den, pane Petře, Děkujeme za kladné hodnocení. Budeme se těšit na Vaší příští návštěvu. S přáním hezkého zbytku dne Lucie, Front Office Manager

Vynikající

skvělá slečna recepční...
antonín novák
8-Úno-2023

Odpověď hotelu

Vážený pane Nováku, Velice děkujeme za hodnocení. Bylo nám ctí poskytnout Vám naše služby. Kolegové jsou rozhodně profesionálové na svém místě. Těšíme se na Vaší další návštěvu S pozdravem Lucie, Front Office Manager

Velmi dobrý

Byli jsme s přítelkyni ubytování na 2 noci a z celkového hlediska jsme byly spokojeni a příjemné překvapeni hlavně příjemným vystupováním personálu a jejich ochotou. Jen by jsme vytkli snídaně kde už v 8:00 nebylo skoro nic od uzenin až po sýry a tvrdé pečivo.
Miroslav Ryska
5-Led-2023

Velmi dobrý

Jako vždy velmi příjemný pobyt v našem oblíbeném hotelu. Jediné, co bych vytkl, jsou večeře podávané v jiném sesterském hotelu IMPERIAL, ale alespoň se po večeři projdete ;) a zrovna probíhající rekonstrukce přímo pod okny - na obě tyto skutečnosti jsme nebyli upozorněni předem :( Každopádně nás to neodradí a těšíme se na další návštěvu!
Jakub Marek
3-Lis-2022

Odpověď hotelu

Vážený pane Marek, mockrát děkujeme za Vaši návštěvu! Těšíme se na Vás příště! S pozdravem, Pytloun City Boutique Hotel Tým.

Vynikající

Nemáme co bychom vytknuli, vše v pořádku
Anonymní host
23-Říj-2022

Velmi dobrý

+ Krásný hotel, na super místě. Pohodlné pokoje, pěkně vybavené. - Drahé parkování a v našem pokoji v 5. patře blízko baru a místa pro snídaně je ráno hluk z chodby.
Anonymní host
16-Říj-2022

Vynikající

**** TOP Díky!
Anonymní host
7-Říj-2022

Odpověď hotelu

Vážený pane Novák, moc děkujeme za Vaši návštěvu. Budeme se těšit na tu příští. S pozdravem, Kery Front Office manager/receptionist

Vynikající

S manželem jsme byli s hotelem velmi spokojení. Pokoj byl čistý, luxusní. Výborná snídaně a přátelský personál. Hotel je na vysoké úrovni. Vřele doporučujeme.
Magdaléna Daňková
29-Čvc-2022

Odpověď hotelu

Vážená paní Daňková, velice mne těší, že jste u nás byla zcela spokojena. Obzvlášť mne potěšila pochvala našeho personálu. Doufám, že nás opět brzy navštívíte. S pozdravem, Áda, Front Office Manager.

Velmi dobrý

Parkování=průser.
Anonymní host
18-Čvc-2022

Velmi dobrý

Měli jsme terasu a krásný výhled na Ještěd takže bych dal i plný počet bodů, ale za mě osobně bych preferoval spíše tekuté mýdlo v koupelně a ještě trošku stávkoval set top box.
Anonymní host
12-Čvc-2022

Odpověď hotelu

Vážený pane Podoba, moc Vám tímto děkuji za krásné hodnocení. Doufám, že nás opět brzy navštívíte. S přáním krásného dne, Áda, Front Office Manager.

Vynikající

Vše bylo v pořádku. Postel pohodlná, čisto, milý personál.
Anonymní host
17-Dub-2022

Odpověď hotelu

Vážená paní Marková, velice mě těší že jste byla s pobytem u nás spokojena. Budeme se těšit na Vaši příští návštěvu. S přáním krásného dne, Áda, Front Office Manager.

Vynikající

příjemný personál, umístění hotelu, super postel :-)
Anonymní host
23-Úno-2022

Odpověď hotelu

Dobrý den paní Šabachová, velice nás těší Vaše spokojenost. Těšíme se na Vaši další návštěvu. S přáním krásného dne, Áda, Front Office Manager.

Vynikající

Velice pěkný hotel v centru města, bohaté snídaně, čisté a prostorný pokoje a velmi příjemný a profesionální personál.
Luboš Reich
6-Říj-2020

Vynikající

Příjemný a ochotný personál, čistý a prostorný pokoj,vířivá vana, klimatizace na pokoji. Úžasná snídaně na prosluněné terase, s výhledem na město a Ještěd. Parkoviště v budově. Sleva na sedačkovou lanovku na Ještěd. Určitě se budeme vracet. Není co vytknout.
Jaroslav Havránek
27-Zář-2020


Made with by Bookassist

Online rezervace